O Firmie

 

Firma Arkadia s.c. powstała w 1995 r. z siedzibą w Opolu na ul. Plebiscytowej 5 i początkowo funkcjonowała jako salon gier wirtualnych.

Z początkiem 1996 r została przekształcona w salon komputerowy i ta działalność została przeniesiona do nowej siedziby przy pl. Piłsudskiego 14A w 1998 r.

W roku 2000 zaczęliśmy zajmować się bezprzewodowymi sieciami komputerowymi. W związku z tym powstały dwa nowe działy: produkcji anten i osprzętu WiFi oraz dział dostawy Internetu z czasem dominując pozostałą działalność.

W dniu 01.02.2010 przeprowadziliśmy się do nowej siedziby przy ul. Głogowskiej 35 zyskując duży parking dla naszych klientów i zwiększając dwukrotnie powierzchnię biurową.

Obecnie firma Arkadia jest liczącym się dostawcą Internetu w Opolu i okolicach z zasięgiem od Tuł na północy do Zimnic na południu i od Niemodlina na zachodzie do Ozimka na wschodzie (patrz mapki zasięgu) .

Zajmujemy się również produkcją osprzętu do sieci bezprzewodowych takich jak maszty, układy zasilania słonecznego, generatory wiatrowe itd.

 

Klauzula informacyjna

1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest Arkadia s.c. zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na  adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonując pod numer: 77 474 48 70

2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest umowa pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, do zawarcia której dochodzi wskutek akceptacji Regulaminu i dla wykonania której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.

4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 5 lat od dnia rozwiązania Umowy.

6. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

7. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*

 

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

 

statystyka